Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град София, Малинова долина
175 000 €
342 270.25 лв.

(2 734 €, 5 347.24 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
Коригирана в 12:49 на 8 май, 2026 год.
Обявата е посетена 1053 пъти.
Площ:
64 m2
Етаж:
Партер от 6
Газ:
ДА
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

!АКТ 14!

🏡 Двустаен апартамент в Малинова долина

Предлагаме двустаен апартамент в новострояща се сграда в един от най-перспективните райони на София - Малинова долина 🌿

📍 Локация:
✔ В близост до основна пътна артерия на София бърз и лесен достъп до центъра 🚗
✔ Градски транспорт на пешеходно разстояние 🚌
✔ Развиващ се район с нови сгради и модерна инфраструктура 🏗

🏢 Сграда:
✨ Съвременно строителство
✨ Качествени материали и модерна визия
✨ Подходящ както за живеене, така и за инвестиция 💰

🏠 Апартаментът:
✔ Чиста площ - 52м2
✔ Двор - 16м2
✔ Изложение - запад
✔ Функционално разпределение
✔ Светли и просторни помещения ☀

📞 Свържете се с нас за повече информация и оглед!
Водещ брокер - Лора Апостолова
Брокер:
Лора Апостолова
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град София, Малинова долина
Обява: 1b176953181969471

175 000 €
342 270.25 лв.
(2 734 €, 5 347.24 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Малинова долина